Human Recovery Aps - Odin Havnepark - Lumbyvej 11 - 5000 Odense C - tlf. 51 90 56 06 - info@humanrecovery.dk


Lars Olaf Nielsen

Indehaver, kundeansvarlig & uddannelse

Telefon: 51 90 56 06
lars@humanrecovery.dk

Marianne Pico

Driftsleder & uddannelse

Telefon: 51 90 67 64
marianne@humanrecovery.dk

Mitsi Hofstedt

IPS-konsulent & teamleder (p.t. sygemeldt)

Telefon: 51 90 56 30
mitsi@humanrecovery.dk

Gyda Otzen

IPS-konsulent, virksomheder & uddannelse

Telefon: 51 90 01 76
gyda@humanrecovery.dk

Kenneth Jørgensen

Udviklingskonsulent

Telefon: 51 90 22 82
kenneth@humanrecovery.dk

Tania Cortes

Administrativ medarbejder

Telefon: 51 90 37 26
tania@humanrecovery.dk


Michael Søe

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 37 49
michaels@humanrecovery.dk

Mohamad Kharram

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 67 28
mohamad@humanrecovery.dk


Mikkel Otzen

Studentermedhjælper

Telefon: 51 90 57 96
mikkel@humanrecovery.dk

Mona Jensen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 27 34
mona@humanrecovery.dk

Eva Wearne

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 55 85
eva@humanrecovery.dk

Helle Johansen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 06 67
helle@humanrecovery.dk

Monica Kjelstrup

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 13 41
monica@humanrecovery.dk

Abir Hamoud

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 01 79
abir@humanrecovery.dk

Lisbeth Olesen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 11 72
lisbeth@humanrecovery.dk

Abdulasis Abukar

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 17 86
asis@humanrecovery.dk

Hold dig opdateret om IPS - klik her

Følg med i nyt om IPS og

Human Recovery

 

Luk